STRiPS CHiPS do každého batůžku!

Ať už jdeme na výlet do hor, do ZOO nebo posedět do parku, balíme do batůžku nějakou dobrotu. To známe snad každý. Ale co je taková ta vhodná svačina na cesty? Čokoláda se nám roztopí, ovoce se rozmačká, ledničku na jogurt s sebou taky nebudeme tahat.

Co takhle sáhnout po balíčku chipsů? Haha, upadli jste na hlavu, říkáte si. Přece nebudu svačit mastné nezdravé chipsy. Chápeme, tohle nikdo nechce. Naše STRiPS CHiPS jsou však zdravější variantou klasických brambůrků. Hlavní složkou jsou luštěniny, které vám zajistí pořádnou dávku bílkovin. Díky tomu zaženou i ten největší hlad.

Jede vaše dítě na školní výlet a nevíte, co všechno mu zabalit? I těm nejmenším přihoďte do batůžku STRiPSY, třeba u dětí oblíbenou Francii – PEAS FRANCE. A nezapomeňte přihodit i Coco Africa, o které se rozdělí se všemi kamarády.

My naše STRiPS CHiPS bereme hlavně na hory. Zkrátí nám dlouhou chvíli při šlapání na vrchol, a nebo si je dáme za odměnu až na kopečku. Dejte nám vědět, kde STRiPSY berete vy a označte @stripschips na Instagramu.