STRiPS CHiPS na dětském tanečním táboře!

Znáte tu radost v dětských očích, když se vaše ratolesti dozví, že dostanou něco dobrého? Když je vezmete na zmrzlinu, nebo si v restauraci můžou dát palačinky se šlehačkou? Tak přesně takový pohled jsme zažili, když jsme přišli na tábor malých i velkých mažoretek. Naše slané chipsy znají již z tréninků. Tentokrát jsme přinesli obrovskou krabici plnou našich Coco Africa. Ve chvíli, kdy se tanečnice dozvěděly, že naše kokosové jsou sladké a při tom bez cukru, tak se na ně doslova vrhly.

Když trenérky mrkly na složení Coco Africa, neváhaly a zařadily je do svačinek. Říkáte, že vaše dítě nedá bílý jogurt do pusy? S kokosovými získá tak skvělou chuť, že miska bude vylízaná, to vám zaručujeme. Jednou kokoskama zasypaly vanilkovou zmrzlinu, a to teda bylo něco! Uznáváme, že zmrzka nepatří zrovna mezi nejzdravější dobroty, ale s přidáním Coco Africa získala potřebné živiny. Až budete chtít zapůsobit na návštěvu a připravit dezert, který ještě nikde nejedli, nadrobte kokosové chipsy a obalte v nich kopeček vanilkové. Mňam!

Snad ke každému táboru patří také stezka za pokladem. Ač celý taneční týden byl plný grilovaného kokosu, ani v tomto případě trenérky neváhaly a jako poklad zvolily další krabici Coco Africa. Celou trasu prolínaly indicie, které směřovaly k pokladu a napovídaly, co holky čeká v cíli. V okamžiku, kdy bylo holkám jasné, co mají hledat, zmiňovaná radost v očích na začátku týdne se snad zdvojnásobila, mažoretky se rozutekly do všech stran a prohledaly všechna zákoutí. Velikou krabici našla malá šestiletá princezna, která se usmívala jako sluníčko a rozdala všem kamarádkám balíček kokosových. Nesměly samozřejmě chybět fotky na Instagram a vzápětí se do nich všechny pustily.

A jak naše kokosky chutnají? „Wow! To chutná jako raffaello!“ zaznělo ne jednou z dětských úst. Grilováním kokos zkaramelizuje, takže některá děvčata cítila také chuť karamelu. Už teď víme, že je některá děvčata vyměnila za cereálie do mléka, a nebo je zobou jen tak. Máme vyzkoušeno, že Coco Africa zachutná dětem v každém věku!