Služba infomail a infosms

 

Chápeme, že podnikat je časově náročné a je nutné vědět o všem, co Vám pomůže zvýšit zisk ve vašem podnikání. Právě proto, na základě „oprávněného zájmu“ automaticky registrujeme všechny nové obchodní partnery do informačního nástroje InfoMail a InfoSMS.

Díky tomu se můžete dozvědět o 14 denních akcích, do kterých dáváme plnohodnotné produkty s nejdelší exspirací, abyste si je mohli minimálně 1x za rok koupit výhodněji a mít tak na produktech větší marži, anebo z většího zisku vytvořit ochutnávku řeckých produktů. Do 14 denních akcí dáváme omezený počet produktů, aproto Vás chceme o akcích informovat prostřednictvím služeb InfoEmail a InfoSMS.

Tyto nástroje jsme připravili pro Vás, abychom Vám mohli poskytnout co nejlepší služby. Samozřejmě, že tyt o služby nemusíte využívat a můžete se ze služby jednoduše odhlásit.

V případě služby InfoMail je v každé patičce odhlašovací odkaz. Stačí kliknout na text „odhlášení“ a již další InfoMaily nebudete dostávat. Zůstanete přihlášení pouze v transakčních e-malech, ve kterých Vás informujeme o stavu objednávky, distribuční e-maily a e-maily souvisí z fakturací objednávky.

V případě služby InfoSMS se můžete kdykoli odhlásit odpovědí na SMS vyjadřující nezájem o službu. Například odpovědí „nemám zájem“.