HOT CHIP - Imunitní balíček

Cena
995 Kč

Původní cena
1 259 Kč

Ušetříte
21% (264 Kč)

Výrobce

Kód produktu
P00159

ks

Imunitní balíček

 

Proč si pořídit imunitní balíček?

Chilli umí posilovat imunitu, dokáže eliminovat nebezpečné bakterie, zrychluje metabolismus a podporuje oběhový systém. Dokáže pozitivně ovlivnit nejen fyzické, ale také psychické zdraví. Konzumace extra pálivého chilli totiž vede k uvolňování endorfinů, tedy hormonů štěstí, které se starají o dobrou náladu!

Tenhle dárkový box nadchne každého. Ale znáš to. Sto lidí, sto chutí. Proto je v balíčku rozmanitý mix produktů, aby si každý našel toho svého favorita.

 

Co v balíčku najdeš?

1x HOT-CHIP CHALLENGE

Tato krabička obsahuje nejpálivější chips světa. Ten je tvořen kořením z Carolina Reaper a Trinidad Moruga Scorpion. Jeho konzumace je opravdovou výzvou a rozhodně zaujme každého milovníka chilli.

1x CHILLI MED

Chilli obsahuje obrovské množství vitamínu C. V kombinaci s medem tak tvoří skvělou imunitní bombu. Můžeš si ho dát jen tak na lžičce, přidat ho do sladkých pokrmů nebo z něj udělat grilovací marinádu na kuřecí maso.

1x POMERANČOVÝ CHILLI DŽEM

Dvojitá dávka vitamínu C v podobě pomerančů a chilli. Díky nízké pálivosti ho můžeš použít pro přípravu sladké snídaně nebo k masu.

1x SCOTCH BONNET CHILLI PRÁŠEK 30 G

Tohle chilli dosahuje pálivosti 350 000 SHU. Kromě výjimečné síly ale vyniká také plnou chutí. V té najdeš jablka, třešně i meruňky.

1x GREEN JALAPEÑO CHILLI PRÁŠEK 10 G

Koření jemné pálivosti 10 000 SHU. Skvěle ozvláštní mexické pokrmy, italskou pizzu i americký burger.

1x BIRD'S EYE SUŠENÉ PAPRIČKY 30 G

Sušené papričky střední pálivosti o síle 100 000 SHU. Každému jídlu dodají hlavně jednu klíčovou vlastnost - ostrou pálivost. Žádné jiné chutě v této papričce nehledej.

1x ANCHO VLOČKY 30 G

Tato paprička by s přehledem mohla patřit mezi mexické státní symboly! Vždyť se v tamní kuchyni řadí na první místo v oblíbenosti. A kdo by se divil. Optimální, lehká pálivost, příjemná ovocná vůně a chuť s tóny švestek. Vločky z této papričky prostě chceš!

1x JERKY CHILLI AND LIME

Vybrané hovězí maso a kombinace limetky s chilli. Tato souhra přinese něco tak jedinečného, jako je středně pálivé jerky bohaté na protein i skvělou chuť. Ideální svačina na cesty nebo ke sledování televize.

1x JERKY CHILLI CHIPOTLE

Hovězí maso s chilli mírné pálivosti. To je svačina, které neodoláš. Naše jerky je bohatý zdroj proteinu i živin.

1x STRIPS LIMED HABANEROS

Tyto luštěninové chipsy jsou skvělou pochoutkou i svačinou. Luštěninový základ doplněný limetou a chilli tě dostane hned napoprvé.

1x SIRUP CHILLI KIWI

Tento sirup má nejen prémiové složení bez přidaných barviv, ale také přesně tu správnou dávku pálivosti. Pokud hledáš něco pro přípravu nealko koktejlů a drinků, kiwi sirup je skvělá volba.

1x RAW TYČINKA KARAMEL

Raw tyčinka mírné pálivosti, která obsahuje vše, co tvé tělo potřebuje. Tyčinka je bohatá na živiny a neprošla tepelným zpracováním. Proto si zachovává všechny výživové hodnoty a bude tvou oblíbenou svačinou.

1x RAW TYČINKA JAHODA

Jahodovou raw tyčinku mírné pálivosti bys měl mít vždy u sebe. Je totiž plná živin a je zdravým způsobem, jak zahnat svůj hlad.

1x ARAŠÍDY V CHIPOTLE TĚSTÍČKU

Arašídy střední pálivosti si zamiluješ už na první křupnutí. Ideální na výlet i k televizi.

Parametry
Druh produktu Chipsy