HOT CHIP - Začátečnický Chilli Balíček

Cena
799 Kč

Původní cena
899 Kč

Ušetříte
11% (100 Kč)

Výrobce

Kód produktu
P00163

ks

Začátečnický chilli balíček

 

Proč si pořídit začátečnický chilli balíček?

Skvělé koření, chutné papričky a vločky, všemi oblíbená chilli hořčice, džem a sirup. Tak přesně takhle pestrý je náš začátečnický chilli set. Ať už si ho koupíš pro sebe nebo jím někoho obdaruješ, jedno je jasné. Tenhle set dokáže vykouzlit absolutně luxusní jídla a dezerty.

Pokud chceš někomu odhalit taje chilli světa, tenhle set je ideální pozvánkou! A jestli ti záleží i na kvalitě produktů, pak pro tebe máme dobrou zprávu. Všechny položky v setu jsou ručně vyrobeny tady v ČR a pro jejich výrobu jsme vybrali jen ty nejlepší suroviny.

 

Co v balíčku najdeš?

1x POMERANČOVÝ CHILLI DŽEM 200 G

Palačinky, lívance, vafle i koláče. Všichni volají po tomto úžasném džemu, který jejich chuť posune na zcela novou úroveň! Ale rozhodně se neboj popustit uzdu fantazii a použít tuto dobrotu třeba k bílému masu.

1x CHIPOTLE CHILLI PRÁŠEK 10 G

Chipotle je uzená verze papričky jalapeno. Toto koření má tedy velmi příjemné aroma i pálivost. Ta dosahuje 10 000 SHU a hodí se ke všem typům masa, do omáček i k zelenině.

1x GREEN JALAPEÑO CHILLI PRÁŠEK 10 G

Koření jemné pálivosti 10 000 SHU. Skvěle doplní luštěniny, maso, pizzu a burgery při grilování.

1x STRIPS LIMED HABANERO

S pálivostí 40 000 SHU se tyto stripy řadí mezi ty středně pálivé. Jsou vyrobeny z luštěnin, a tak jsou skvělým zdrojem živin. Chuť habanera navíc doplňuje limetka.

1x JERKY CHIPOTLE

Hovězí maso s chilli mírné pálivosti, to je svačina, které neodoláš. Naše jerky je bohaté na živiny a dokáže tak nahradit jídlo, když zrovna nemáš čas.

1x OŘÍŠKY V CHILLI TĚSTÍČKU

Arašídy v křupavém chilli těstíčku si najdou své místo všude. Jemná pálivost navíc zaručí, že si na nich pochutnají všichni.

1x RAW TYČINKA KARAMEL

Raw tyčinka s chilli tě nejen rychle zasytí, ale také tvému tělu poskytne vše potřebné. Karamelová příchuť a jemná pálivost tě okouzlí na první kousnutí.

1x RAW TYČINKA JAHODA 

Mírně pálivá jahodová raw tyčinka je výživově bohatou svačinou. Současně dokáže utlumit tvou chuť na sladké.

1x ANCHO CHILLI VLOČKY

Tato paprička by s přehledem mohla patřit mezi mexické státní symboly! Vždyť se v tamní kuchyni řadí na první místo v oblíbenosti. A kdo by se divil. Optimální, lehká pálivost, příjemná ovocná vůně a chuť s tóny švestek. Vločky z této papričky prostě chceš!

1x CHAOTIAN SUŠENÉ PAPRIČKY

Tyto sušené papričky v sobě kombinují sladkost, kyselost a pálivost. Skvěle se tak hodí do asijských pokrmů a specialit. Báječně sednou také k rybě, kterou zbaví jejího typického aroma.

1x CHILLI HOŘČICE
Chilli dodává hořčici říz. Oceníš ji v omáčkách, k uzeninám i do sendvičům.

Parametry
Druh produktu Chipsy