Startovací balíček

Jaké by to bylo, vyzkoušet si Strips Chips bez rizika?

 

Startovací balíček

Máte zájem nabízet produkty, které nenajdete v síti supermarketů  a díky tomu nabídnou zákazníkům zboží s přidanou hodnotou? Pak jste zde správně.

Víme, jak je dnes náročné prosadit novinku na trhu, a proto jsme pro vás připravili marketingovou podporu, která vám zajistí pravidelný odběr u zákazníků a opakované objednávky.

Kde se Strips Chips dobře prodává?

 

  • Tam kde se pije dobré víno – vinárny a vinotéky
  • Tam, kde se prodávají kvalitní sýry – sýrárny a farmářské prodejny
  • Tam, kde máte zákazníky kteří myslí na štíhlou línií –  fitcentra
  • Tam kde rodiče myslí na zdraví svých dětí  - školní bufet, zdravé výživy
  • Tam kde se setkávají maminky s dětmi – dětské koutky

 

Nabízíme vám na vyzkoušení Startovací balíček, který Vám ukáže, zda jsou Strips Chips vhodné pro váš prodej. Součástí  Startovacího  balíčku jsou 4 druhy Strips Chips po 15 ks. Takže si můžete objednat skutečně minimální množství na to, abyste se přesvědčili, tak jako ostatní prodejny, že se Vám Strips Chips vyplatí nakupovat a nabízet. Zároveň, nebudete mít v novém produktu peníze, které by se vám rychle nevrátili.

A protože máme zájem o dlouhodobou spolupráci, součástí Startovacího balíčku je i degustace zdarma. Celkem od nás dostanete 4 balíčky Strips Chips, každá z jiné příchutě. To není vše. Jsme si produkty Strips Chips natolik jistí, že Vám ve Startovacím balíčku odpustíme náklady na dopravu.

 

Marketingová podpora pro partnery

 

Až se tak jako ostatní prodejny a provozovny ujistíte o tom, že se jedná o rychlo obrátkový produkt se stabilní marží, máme pro Vás na velkoobchodu, připravenou další podporu. V každém kartonovém balení o 30 ks, dostanete 1x Strips Chips vždy zdarma. Díky tomu, máte od nás rychlo obrátkový produkt se stálou podporou ochutnávek.

 

REGISTROVAT